Treći c na božićnoj izložbi i u kripti sv. Luce

Moj 3. c  i 2. c razred su dana 13. 12. na blagdan Sv. Lucije posjetili grad. Bili smo u kripti sv. Lucije i na božićnoj izložbi u staroj gradskoj vijećnici.

Moj 3. c  i 2. c razred su dana 13. 12. na blagdan Sv. Lucije posjetili grad. Krenuli smo u 17.00 sati autobusom ispred naše škole Kman-Kocunar. Kada smo došli u grad, najprije smo posjetili na Peristilu kriptu sv. Lucije koja se nalazi u kamenoj prostoriji ispod katedrale. Tamo smo s učiteljicom zapalili svijeće za one koji ne vide. Nakon toga smo otišli na Pjacu gdje se u Staroj gradskoj vijećnici održavala Božićna izložba. Tamo smo vidjeli slike i skulpture umjetnika i radove djece. Jedna od umjetnica je bila majka moga prijatelja iz razreda Marina. Ona nas je i pozvala na otvaranje izložbe. Najviše je bilo slika s božićnim motivima i anđelima. Kada smo izašli s izložbe, padala je jaka kiša pa smo se sklonili ispod velikih suncobrana ispred kafića. Nakon prestanka kiše krenuli smo kući. Povratak je bio planiran oko 19.30 h. Bilo je lijepo i zabavno po noći biti u gradu na nastavi.

Antoni Mandarić, 3. c

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 13. 12. 2017.

NACIONALNI ISPITI

Nacionalni ispiti za učenike osmih razreda:
11. do 27. ožujka  - raspored održavanja