PEKLI SMO KOLAČE I RAZNA PECIVA...

Dana 14.4.2015.god.u Osnovnoj školi Kman-Kocunar, učenici osmih razreda koji pohađaju Građanski odgoj i njihova nastavnica Vesna Šiklić organizirali su humanitarnu akciju.

Dana 14.4.2015.god.u Osnovnoj školi Kman-Kocunar, učenici osmih razreda koji pohađaju Građanski odgoj i njihova nastavnica Vesna Šiklić oraganizirali su humanitarnu akciju.

Kupnjom naših pekarskih proizvoda djelatnici i učenici su pridonijeli akciji i tako smo uspjeli prikupiti potrebna sredstva za kupnju namirnica od kojih ćemo 6. svibnja skuhati večeru za beskućnike našega grada. Time dokazujemo da smo veliki humanitarci.

Ovom prilikom se želimo zahvaliti svima koji su sudjelovali u akciji.

Ana Grubišić

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 30. 4. 2015.

Manifestacija "Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije 2024" će se održati u subotu, 18. svibnja 2024. od 9:00 do 14:00 sati  na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.