OPROŠTAJ OD NAŠIH UMIROVLJENIKA

U petak, 4. srpnja, nakon sjednice Učiteljskog vijeća imali smo malu svečanost oproštaja od naših šestoro novopečenih umirovljenika.

FOTO GALERIJA

U petak, 4. srpnja, nakon sjednice Učiteljskog vijeća imali smo kratku svečanost na kojoj smo se oprostili od naših šestoro novopečenih umirovljenika.

Dug i uspješan umirovljenički staž poželjeli smo: kolegici Nadi Boko učiteljici razredne nastave; kolegi Petru Juraču domaru i našem meštru; kolegici iz matematike Mariji Krišto; te dvijema kolegicama povijesti i geografije Mili Grubišić i Štefici Paladino kao i našoj kolegici iz računovodstva Ruži Vuici.

Bilo je tu toplih i dirljivih riječi upućenih od strane gospodina Ravnatelja i predstavnica sindikata koji su u ime kolektiva pozdravili naše skoro pa nekadašnje kolegice i kolegu, ali i nekoliko riječi oproštaja od strane umirovljenika-ca.

Svečanost je završena kratkom osobnom molitvom zahvalnicom za dug i uspješan rad i zakuskom.

FOTO GALERIJU možete pogledati ovdje.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 16. 7. 2014.

NACIONALNI ISPITI

Nacionalni ispiti za učenike osmih razreda:
11. do 27. ožujka  - raspored održavanja