EKIPA PRVE POMOĆI NAŠE ŠKOLE PLASIRALA SE NA DRŽAVNO NATJECANJE

Na regionalnom natjecanju u konkurenciji 14 ekipa iz Splitsko-damatinske i Dubrovačko-neretvanske županije pobijedila je ekipa OŠ Kman-Kocunar iz Splita pod vodstvom mentorice D. Volarević.

Na regionalnom natjecanju u konkurenciji 14 ekipa iz Splitsko-damatinske i Dubrovačko-neretvanske županije pobijedila je ekipa OŠ Kman-Kocunar iz Splita.

Šesti put uzastopno ekipa naše škole, kao pobjednici regionalnog natjecanja plasirala se na državno natjecanje iz prve pomoći u kategoriji podmladak.
Regionalno natjecanje održano je u subotu u Supetru na Braču.
Natjecanje  je ukljičivalo pismenu i praktičnu provjeru prve pomoći, poznavanje povijesti pokreta Crvenog križa, međunarodnog humanitarnog prava, prava čovjeka i prava djeteta.
Ekipu naše škole predvođenu mentoricom prof. Volarević sačinjavali su učenici 7. i 8. razreda: Ana Madunić, Anamarija Bašić, Nina Crnčević (8.b), Anisia Banović, Zoe Burazin I Lucija Čatipović (7.a).
Državno natjecanje održava se 13. svibnja u Sisku.

...

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 9. 4. 2017.