Ekipa prve pomoći demonstrirala svoja znanja mladim Višanima

Ekipa "Prve pomoći" naše škole demonstrirala je svoja znanja i vještine mladim Višanima u dvodnevnom druženju na otoku Visu posljednjeg listopadskog vikenda.

Posljednji vikend listopada mladi GDCK Split proveli su razmjenjujući iskustva s mladima Visa.

U organiziranom posjetu sudjelovala je naša školska ekipa, predvođena mentoricom profesoricom Dušankom Volarević, inače pobjednička ekipa prošlogodišnjeg gradskog i međužupanijskog natjecanja mladih, te viceprvaci državnog natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa u šk.god. 2014/15.

Ovom prilikom svoja znanja i vještine iz realističnog prikaza ozljeda i poznavanja prve pomoći demonstrirali su osnovcima i srednjoškolcima u Visu.

Radionica prevencije trgovanja ljudima bila je sastavni dio predstavljanja aktivnosti s mladima u društvu Crvenog križa Split.

Pozdravili smo se s Višanima, zahvalili na gostoprimstvu u želji da se suradnja nastavi!

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 3. 11. 2015.

NACIONALNI ISPITI

Nacionalni ispiti za učenike osmih razreda:
11. do 27. ožujka  - raspored održavanja