Kmanko na smotri školskih zadruga u City centru

U petak, 14. travnja, naša školska zadruga Kmanko drugi put je sudjelovala na smotri školskih zadruga u City centru u Splitu. Predstavili smo se sa proizvodima koje smo osmislili i izradili tijekom godine.

Predstavili smo se sa proizvodima koje smo osmislili i izradili tijekom godine. Tema ovogodišnje smotre je bila „more“ pa smo svoj štand uredili u tom stilu.

Prekrili smo stol plavom tkaninom i ribarskom mrežom i izložili privjeske za ključeve u obliku riba, drvene ključonoše s motivima jedrenjaka, drvene svjećnjake, vrećice sa lavandom i arancinima, bočice s aromatičnim biljem i torbe za likovnu mapu sa motivima školjki i riba.

Kmanka su na smotri predstavljali učenici Tina Golub i Antonio Čović iz kreativne grupe i Stela Jurišić iz grupe za uzgoj mediteranskog bilja.

Tina Golub 8.a

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 30. 4. 2015.

NACIONALNI ISPITI

Nacionalni ispiti za učenike osmih razreda:
11. do 27. ožujka  - raspored održavanja