MAŠKARE U SMJENI A

Na pokladni utorak maškare su zavladele hodnicima i učionicama nižih razreda. Bilo je tu gusara, vampira, vještica, likova iz bajki i filmova ali nekako nam je najdraža bila naša prva Predsjednica.

PREDSJEDNICA - video zapis

FOTO GALERIJA

U našoj su školi bile maškare za učenike nižih razreda na pokladni utorak, 17. veljače. Prva dva školska sata maškare su pokazivale svoje točke u svojim razredima. Početkom trećeg izišli smo svi u dvorište u pratnji bubnjara.

Čitala se optužnica. Krnje je kriv za suze i tuge, kišu, svađe, neznanje, jedinice... A krlje je i bio jedna veeeelika velika jedinica i s neopisvom radošću smo ga spalilu uz povike, glazbu i ples.

Nakon spaljivanja krnje vratili smo se na fritule, krafne i kroštule u svoje razrede.

Bilo je raznih maski: Pipi Duga Čarapa, opasni gusari, zastrašujući vampiri, navijači, kraljice bez kraljeva i naravno naša draga Predsjednica koja je i izabrana za najbolju masku.

Svima nam se svidjelo i želimo ponovno imati maškare.

Mate Pavić 4.b

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 26. 2. 2015.

Manifestacija "Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije 2024" će se održati u subotu, 18. svibnja 2024. od 9:00 do 14:00 sati  na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.