NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

Domar - ložač centralnog grijanja 1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme od 20/40 sati tjedno

Osnovna škola Kman-Kocunar

Split, Benkovačka 10

Raspisuje

Za zasnivanje radnog odnosa:

Domar – ložač centralnog grijanja 1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme od 20/40 sati tjedno

Uvjeti:  završena srednja  škola tehničke struke ,  osposobljenost za rukovanje uređajima za centralno grijanje    i  posebna zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada u skladu s  člankom 3.    Pravilnika  o poslovima s posebnim uvjetima rada  (NN: 5/84.).

Na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Uz  pisanu prijavu i životopis  kandidati su dužni dostaviti dokaz  o stručnoj spremi , dokaz o osposobljenost za rukovanje uređajima za centralno grijanje , domovnicu  i uvjerenje nadležnog suda  da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, ne starije od tri mjeseca.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostaviti na adresu Osnovna škola Kman-Kocunar Split, Benkovačka 10, u roku 8 dana računajući od dana objavljivanja natječaja.

Nepravodobne  i nepotpune prijave neće se razmatrati

O rezultatu natječaja kandidati će biti pismeno obaviješteni u zakonskom roku.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 9. 4. 2014.